اگر محصول با کیفیت و استاندارد تعیین شده و در زمان مناسب به دست شما نرسد، شرکت تماس خسارت شما را پرداخت خواهد کرد.

تهران بانه

فروشگاه اینترنتی تهران بانه، با گردآوری مجموعه بزرگ لوازم خانه از معتبرترین و دست اول ترین تامین کنندگان داخلی و خارجی و همچنین با در دسترس قرار دادن امکانات گسترده در یافتن لوازم مورد نظر، به شما در انتخاب بهترین وسیله یاری می رساند. با انتخاب های گسترده و متنوعی که ما در اختیار شما قرار می دهیم، قادر به تهیه لوازم باب سلیقه خود و عزیزانتان با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت خواهید بود.

هدف ما در یونیک دکورتهران بانه آسان نمودن انتخاب و خرید آن بر اساس سلایق متنوع مشتریان عزیز می باشد. شما در این فروشگاه به راحتی می توانید لوازم مورد نظر خود را انتخاب نموده و بصورت اینترنتی خریداری نمایید و در نهایت ما آن را در زمان و محل مورد نظرتان تحویل می دهیم.

فروشگاه اینترنتی تهران بانه جهت آسان کردن هرچه بیشتر روند خرید اینترنتی، در کنار استفاده از زیر ساختهای پیشرفته ی خود، با شرکت ولکس٬ پست جمهوری اسلامی و شرکت پی لاین نیز قراردادهای پرداخت وجه در محل و پرداخت اینترنتی منعقد کرده تا شما عزیزان هرچه سریعتر بتوانید سفارش خود را ثبت کرده و در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار یا منزل دریافت نمایید.

خدمات تهران بانه

فروشگاه تهران بانه این امکان را به شما میدهد که از هر کجای ایران که هستید با چند کلیک لوازم خود را انتخاب کرده و آن را به زیباترین شکل به عزیزان خود هدیه دهید.

فروشگاه اینترنتی تهران بانه این افتخار را دارد که خدمتگذار مشتریان خود در مناسبتهای ویژه باشد.

نحوه ی خرید از فروشگاه اینترنتی تهران بانه

مهم نیست که شما کجای ایران هستید، فقط کافیست به سایت تهران بانه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که وسیله مورد نظر را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود. ما به سرعت سفارش شما را آماده و آن را به بهترین شکل به دوستان و یا خود شما تحویل می دهیم.

پرداخت در تهران بانه بسیار ساده است، ما متصل به درگاه امن بانک می باشیم. و فقط لازم است مشتریان یک کارت عضو شتاب و کد رمز cvv2 را داشته باشند تا موفق شوند خرید خود را انجام دهند.

مشتریانی که دوست دارند کالاهای فروشگاه تهران بانه را برای خود تهیه نمایند، می توانند از امکان پرداخت در محل استفاده نموده تا همکاران ما در محل کالا را تحویل و مبلغ آن را دریافت نمایند.

این سایت متعلق به محمد جواد عرشیان به شماره تلفن ۰۹۳۸۴۲۲۷۴۷۷ می باشد.